Svatby & oslavy (Weddings & Cellebrations)

CZ:

Samozřejmě se na nás můžete obrátit i v případě vaší svatby nebo speciální oslavy. Ať už chcete oslavit večírek nebo uspořádat intimní večeři, vše je možné. Neváhejte se obrátit na Lucii a prozkoumat možnosti! 


Na noc můžeme ubytovat až 21 osob, v případě oběda, večeře nebo (after)party závisí počet hostů na vašem přání (a ročním období).

SVATBA
Pokud byste chtěli oslavit svou svatbu u nás, dáme vám exkluzivně k dispozici naše dva rekreační domy a restauraci za cenu od 100 000  Kc. REZERVUJTE SI TERMÍN VČAS!
 

Rádi s vámi osobně probereme možnosti a vaše přání. Svatba je vždy událost šitá na míru.

Výše uvedená výchozí cena zahrnuje recepci s welcome drinkem, slavnostní večeři (až pro 25 hostů) a závěrečný večírek. Druhý den bude pro nocležníky připravena snídaně.

Živá hudba je možná na vyžádání!


Vezměte prosím na vědomí!
# V červenci a srpnu u nás není možné mít svatbu.
## V květnu, červnu a září nejsou svatby v sobotu možné.
### Příjezd od 15.00 hodin a odjezd následující den nejpozději do 11.00 hodin.

ENG:

Of course, you are welcome to contact us for your wedding or special party occasion. Whether you want to celebrate a party or organize an intimate dinner, everything is possible. Please feel free to contact Lucie to explore the possibilities! 


We can accommodate up to 21 people for the night and for a lunch, dinner or (after) party the number of guests depends on your wishes (and the season).

WEDDING
If you want to celebrate your wedding with us, our two holiday cottages and our restaurant  are exclusively available for a price starting at 100,000 Kc. BOOK YOUR DATE ON TIME!

We are happy to discuss the possibilities and your wishes in person. A wedding is always a tailor-made event.

The above starting price assumes a reception with a welcome drink, a festive dinner (for up to 25 guests) and a party. The next day we provide a breakfast for the people who stayed overnight.

Live music is possible on request!

Please note!
# In July and August a wedding is not possible.
## In May, June and September, weddings are not possible on Saturdays.
### Arrival from 15.00 hours and departure the next day no later than 11.00 hours.