MENU

CZ:

Na Silvestra (v pátek 30. a v sobotu 31. prosince) budeme od 18:00 vařit vynikající (pěti- nebo osmichodové) party menu pro lidi, kteří si rezervovali místo. Na pátek zbývá už jen několik míst, takže si je rezervujte včas. Vezměte prosím na vědomí! Vaříme pouze toto menu.
 

 


 

S hrdostí vám představujeme nas jídelníček a náš vinný lístek! V pátek a v sobotu večere vaříme fantastické pětichodové menu. Rezervace je nutná! Snažíme se nabízet špičkovou kvalitu a to také znamená, že v naší restauraci je místo pouze pro omezený počet osob. V naší restauraci nenajdete masovou výrobu.

Budeme vařit z co nejvíce místních, čerstvých a poctivých produktů. Naše menu se často mění a samozřejmě můžeme zohlednit speciální přání nebo alergie. 

Naše kuchyně potřebuje čas na přípravu dobrého jídla. Pokud spěcháte nebo hledáte levné jídlo, v okolí je spousta alternativ!  Protože vaříme maximálně pro 20 osob najednou, budeme muset zklamat mnoho lidí, kteří nemají rezervaci! 

Doufám, že se brzy uvidíme! 

Erik & Lucie

ENG:

We proudly present our menu and winecart! On Fridays and Saturday evenings  we cook a fantastic 5 course menu. Reservation is necessary! We strive to offer top quality food and drinks and that also means that there is only room for a limited number of people in our restaurant. You will find no mass production at our place.

We will cook with as many local, fresh and honest products as possible. Our menu will change frequently and of course we can take into account special wishes or allergies. 

Please note that our kitchen needs time to prepare delicious food. If you are in a hurry or looking for cheap food, there are plenty of alternatives in the area! Because we cook for a maximum of 20 people at the same time, we will have to disappoint many people who do not have a reservation!
 

Hope to see you soon!